NASZA OFERTA PRACY

Skiverleih - Sport Nenner 6x in Hintertux/Tux

Wspierający drużynę: in (m/k/d)

Zostań kibicem zespołu i wspieraj zespół Sport Nenner tam, gdzie Cię potrzebuje!

Informacje ogólne

możliwy wpis

po uzgodnieniu

Czas zatrudnienia

Sezonowy

Planowane główne biura oddziału (s)

Outdoor, Stacja dolna, sklep Sommerberg, Glacier Shop

Nagroda

Wynagrodzenie początkowe 2000 € - 2150 €

Niewiążące informacje oparte na 40-godzinnym tygodniu pracy. Od 7 lat zatrudnienia (pracowników) zaczynasz od 2150 €!

Możliwy zakres zatrudnienia

Pełny etat

W niepełnym wymiarze godzin: liczba godzin do uzgodnienia

Wymagania do pracy

Twoje zadania

  • Pomocna dłoń w różnych dziedzinach
  • Administracja i obsługa przechowalni sprzętu narciarskiego

Twój profil

  • Ciesz się kontaktami z ludźmi
  • Pasja do towarów i sportu

Oferujemy

  • 5-dniowy tydzień z opcją niedziel i świąt (= dopłata 100%)
  • Ekskluzywne zniżki dla pracowników
  • Regulowane godziny pracy
  • Możliwość przejścia z innych branż
  • Z wypożyczonego materiału można korzystać bezpłatnie

Jesteś kimś własnym Obszar odpowiedzialności potrzeb, ma mnóstwo pomysłów i odwagi
do aktywny udział Ma? Wtedy czekamy na Twoje zgłoszenie w Sebastiana Madera.

Najlepiej po prostu przyjść osobiście nad, zadzwoń do nas +43 5287 86262-990, napisz do nas Wyślij email do bewerbung@sportnenner.at