NASZA OFERTA PRACY

Sport-Mode - Sport Nenner 6x in Hintertux/Tux

Specjalistyczny konsultant ds. tekstyliów i akcesoriów (m/k/d)

Przynieś swoją pasję do sportu i towarów i zostań specjalistycznym konsultantem ds. tekstyliów i akcesoriów w jednej z wielu naszych branż. Inspiruj klientów z całego świata wysokiej jakości i atrakcyjnymi produktami.

Informacje ogólne

możliwy wpis

po uzgodnieniu

Czas zatrudnienia

Cały rok i sezonowo

Nagroda

Wynagrodzenie początkowe 2350 € - 2550 €

Niewiążące informacje oparte na 40-godzinnym tygodniu pracy. Wynagrodzenie na start uwzględnia 7 lat doświadczenia zawodowego (pracownicy) - może obowiązywać niższa pensja na start.

Możliwy zakres zatrudnienia

Pełny etat

W niepełnym wymiarze godzin: liczba godzin do uzgodnienia

Wymagania do pracy

Twoje zadania

  • Sprzedaż odzieży (sportowej).
  • Sprzedaż tekstyliów, butów, odzieży ochronnej, okularów i akcesoriów
  • Projekt i prezentacja towaru w sklepie
  • Porady dla klientów z całego świata
  • Przyjazne i doceniające relacje z klientami

Twój profil

  • Zaletą jest dogłębna znajomość towarów
  • Ciesz się kontaktami z ludźmi
  • Pasja do towarów i sportu
  • Praca zespołowa i niezależność

Oferujemy

  • Możliwość przejścia z innych branż
  • Regulowane godziny pracy
  • Ekskluzywne zniżki dla pracowników
  • Obiad wliczony w cenę
  • Z wypożyczonego materiału można korzystać bezpłatnie

Jesteś kimś własnym Obszar odpowiedzialności potrzeb, ma mnóstwo pomysłów i odwagi
do aktywny udział Ma? Wtedy czekamy na Twoje zgłoszenie w Sebastiana Madera.

Najlepiej po prostu przyjść osobiście nad, zadzwoń do nas +43 5287 86262-990, napisz do nas Wyślij email do office@sportnenner.at